Model up
Porsche Zakopiańska

Up!

Porsche Zakopiańska

Zapytaj o ofertę

Cena katalogowa
od 58 290

Rata netto
od 537

Moc silnika
60-115 km

Zużycie paliwa
5.4-5.6 l/100 km

Up!

Up! 3-drzwiowy move up! 3-drzwiowy - dopasuj go do swoich potrzeb

Design

up!, up! White Style i up! Black Style

Biel i czerń zawsze dobrze wyglądają

Przedstawiamy: Up!. Dynamiczny, zwinny i nowoczesny jak zawsze. Teraz z panelem dashpad „black cube”, siedzeniami z tapicerką „fusion” i 14-calowymi obręczami stalowymi lub opcjonalnie 15-calowymi obręczami ze stopu metali lekkich „fortaleza”.

Chciałbyś się wyróżnić? Nie ma sprawy! up! White Style ma biały dach i białe obudowy lusterek zewnętrznych, przyciemnione szyby boczne z tyłu i tylną szybę oraz atrakcyjne, 16-calowe obręcze ze stopu metali lekkich „la boca white”. Biel do wnętrza wprowadza panel dashpad „white cube”.

Wolisz ciemne kolory? Przygotowaliśmy dla up! Black Style cały pakiet elementów w czarnym kolorze, na przykład 16-calowe obręcze ze stopu metali lekkich „la boca black” i panel dashpad „black cube”.

up! beats

Próba dźwięku

Sześć głośników, cyfrowy, 8-kanałowy wzmacniacz i subwoofer we wnęce na koło zapasowe – z 300-watowym systemem nagłaśniającym od Dr. Dre up! beats to wilk w owczej skórze. Tapicerka, aplikacje dekoracyjne, listwy na progach, oświetlenie Ambiente i obszyta skórą wielofunkcyjna kierownica z białym elementem zdradzają, że jest to wyjątkowa wersja „beats”.

Wyposażenie

Siedzenia

Nasze najlepsze miejsca siedzące

Fotele ze zintegrowanymi zagłówkami w up! są nadzwyczaj wygodne. Każda linia wyposażenia nowego up! ma własny, indywidualny deseń tapicerki.

Pojemność

Przerasta samego siebie

W up! jest zadziwiająco dużo miejsca, na przykład dla czterech pasażerów. Możesz też wykorzystać zmienność składanych siedzeń i powiększyć przestrzeń na bagaż. Dodatkowe miejsce znajdziesz także pod podłogą bagażnika.

Klimatyzacja

Przyjemny klimat. Przy każdej pogodzie

Za ciepło? Za zimno? Brakuje świeżego powietrza? Właściwy klimat w samochodzie to kwestia ustawienia, w tym przypadku – seryjnej klimatyzacji z manualną regulacją. Z opcjonalnym Climatronic możesz ustawić temperaturę z dokładnością do pół stopnia, a czujnik jakości powietrza i filtr alergenów zadbają, aby powietrze we wnętrzu było zawsze czyste.

Obręcze kół

Na pewno znajdziesz coś dla siebie

Nie lubisz monotonii? up! też. Dlatego każdy model ma swój własny styl i pasujące do niego obręcze ze stopu metali lekkich. Wybierz te, które najbardziej pasują do Twojego stylu.