baner
Porsche Zakopiańska

Likwidacja szkód
komunikacyjnych


Uczestniczyłeś w kolizji i Twój samochód wymaga naprawy?
To nieprzyjemne zdarzenie, w którym nie potrafisz się odnaleźć?

Porsche Zakopiańska

Chętnie pomożemy!

Posiadamy odpowiednie umowy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, oraz duże doświadczenie, co umożliwia szybki proces likwidacji szkody.

Posiadamy odpowiednie umowy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, oraz duże doświadczenie, co umożliwia szybki proces likwidacji szkody.

Zapłata za usługę odbywa się między towarzystwem ubezpieczeniowym a naszym serwisem. W praktyce, jeśli Państwo zdecydują się na naprawę w naszej firmie, to począwszy od holowania z miejsca wypadku, przez oględziny, aż po rozliczenie fakturą, przejmujemy na siebie załatwianie formalności związanych ze szkodą. Nie angażujemy przy tym Państwa środków do pokrycia kosztów przywrócenia samochodu do stanu sprzed szkody.

kolizja

Kolizja – jesteś na miejscu zdarzenia

ranni

Są ranni lub zabici

zabezpiecz miejsce zdarzenia i wezwij policję

nie-ma-ofiar

Nie ma ofiar

wystarczy oświadczenie sprawcy

Zadzwoń do serwisu Volkswagen Zakopiańska

zadzwon-do-serwisu

+48 12 226 08 66

Napisz do nas

Jeśli zgłosiłeś już szkodę do ubezpieczyciela

w celu: ustalenia terminu naprawy,umożliwenia naszemu serwisowi zamówienia części

Skontaktuj się

aby umówić oględziny pojazdu (jeśli samochód może poruszać się sam), wezwać holowanie, sprawdzić dostępność samochodu zastępczego

wiecej-szczegolow

Zgłoszenie szkody
proces obsługi w naszym serwisie

Kolizja

Zgłoszenie Szkody

Kompletowanie dokumentacji

Oględziny

Zatwierdzenie kosztów

Zamówienie części

Naprawa

Decyzja

Wypłata odszkodowania

Jakie marki
naprawiamy?

Specjalizujemy się w samochodach Volkswagen,
ale naprawiamy także inne marki.

Pojazdy w wieku do 3 lat naprawiamy przy użyciu oryginalnych części zamiennych, tzn. zalecamy je zawsze, nawet do 10 latka, ale nie zawsze polisa ubezpieczeniowa klienta sfinansuje oryginały. Granica „3 lat” wynika z tego, że do samochodu w wieku 1-3 lata, klienci miewają tzw. ubezpieczeniowe „pakiety dealerskie” OC/AC, które sfinansują oryginalne części. Oczywiście ktoś może mieć dobre ubezpieczenie na 6-letni samochód i wtedy też dostanie oryginały. Podkreślamy, że wykonamy naprawę jak najlepiej dla klienta - na oryginałach - o ile pozwoli na to ubezpieczenie klienta.

jakie-marki-naprawiamy
klucze

Zapraszamy do kontaktu
z działem likwidacji szkód

{{ employee.first_name}} {{ employee.last_name}}

{{ employee.position }}

Tel.: {{ employee.phone }}

{{ employee.email }}

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe