baner
Porsche Zakopiańska

Perfekcyjna
ochrona na lata


Wybierz najlepszą opcję
dla twojego Volkswagena

Sprawdź ofertę
Porsche Zakopiańska

Szanowni Państwo, wiemy, iż wiele osób przykłada szczególną uwagę do wyglądu i stanu technicznego swojego Volkswagena. Cieszy nas to tym bardziej, że jednym z głównych zadań naszego serwisu jest oferowanie usług, które zapewniają maksymalną ochronę praktycznie wszystkich elementów samochodu. W tym celu wykorzystujemy najbardziej zaawansowane i sprawdzone środki oraz technologie konserwacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Usługa Premium

Usługa nałożenia powłoki
ochronnej na lakier samochodu.

Zabezpieczenie 2-letnie.

Cena: 3 049 PLN

Umów się na wizytę
Usługa premium
Usługa premium plus

Usługa Premium Plus

Usługa nałożenia powłoki
ochronnej na lakier samochodu.

Zabezpieczenie 3-letnie.

Cena: 4 189 PLN

Umów się na wizytę

Rozbuduj usługę o dodatkowe opcje

Zabezpieczenie felg

Zabezpieczenie felg

Zapewnienie odpowiedniej, trwałej ochrony tym elementom ma szczególny wpływ na odbiór wizualny samochodu.

Cena: 299 PLN

Zabezpieczenie szyb

Zabezpieczenie szyb

Zabezpieczenie przedniej szyby przed wpływem warunków pogodowych, takich jak deszcz gwarantuje doskonałą widoczność, która stanowi podstawę bezpiecznej jazdy.

Cena: 325 PLN

Zabezpieczenie silnika

Zabezpieczenie silnika

Kompleksowa dbałosć o samochód nie powinna pominąć zabezpieczenia komory silnika, który przy odpowiednim czyszczeniu i konserwacji zawsze będzie wyglądał jak nowy.

Cena: 305 PLN

Zabezpieczenie wnętrza

Zabezpieczenie wnętrza

Wyposażenia wnętrza są szczególnie narażone na uszkodzenia mechaniczne. Ich zabezpieczenie powinno być trwałe i niewpływające na estetykę.

Cena: 715 PLN

Zabezpieczenie lakieru woskiem

Zabezpieczenie lakieru woskiem

Celem aplikacji powłok ochronnych jest nie tylko poprawa estetyki, ale przede wszystkim wydłużenie żywotności pojazdu. Dlatego warto zapewnić powłoce lakierniczej dodatkową ochronę.

Cena: 629 PLN

Zabezpiecz swój
samochód już teraz!Specjaliści pracujący w naszym salonie z pomocą
najnowszych technologii sprawią, że Państwa samochód
będzie wyglądał jak nowy przez długie lata - zapraszamy.

Volkswagen Porsche Zakopiańska

Tel.: 12 226 08 00 | detailing.krakow@porscheinterauto.pl

Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe